Diensten

Medewerkers van de ondersteunende diensten

De algemeen directeur kan elke dag rekenen op een aantal vaste medewerkers.

Secretariaat Algemeen Directeur Tina Claus tina.claus@sterkescholen.be 059 51 05 25
Diensthoofd personeel Maureen Verschuere maureen.verschuere@sterkescholen.be 059 51 05 25
Medewerker personeelsdienst Peter Claus peter.claus@sterkescholen.be 059 51 05 25
 
HR beleidsondersteuning Annelies Taveirne annelies.taveirne@sterkescholen.be 059 51 05 25
 
Diensthoofd financiën Virginie Massün virginie.massun@sterkescholen.be 059 51 05 25
Medewerkers financiën Isabelle Decramer isabelle.decramer@sterkescholen.be
Kelly Geselle kelly.geselle@sterkescholen.be
Eline Delaere eline.delaere@sterkescholen.be
Marie Klein marie.klein@sterkescholen.be
 
Diensthoofd infra Eline Vanwynsberghe eline.vanwynsberghe@sterkescholen.be 059 41 82 20
Medewerkers infra Marc Dumarey marc.dumarey@sterkescholen.be 059 41 82 21
Paul Jacobus paul.jacobus@sterkescholen.be 059 41 82 20
Nick Boeyden nick.boeyden@sterkescholen.be
Kristof Decroo  kristof.decroo@sterkescholen.be
 
Preventieadviseur Manuela Pannier manuela.pannier@sterkescholen.be 059 51 05 25
 
Coördinator rollend materieel Daniëlle Deley danielle.deley@sterkescholen.be 059 51 05 25
 
Diensthoofd ICT Timothy Christiaen timothy.christiaen@sterkescholen.be 059 51 05 25
Technische ICT-coördinatie Michel Panckoucke michel.panckoucke@sterkescholen.be 059 51 05 25
Pedagogische ICT-coördinatie Jeffry Dewispelaere jeffry.dewispelaere@sterkescholen.be 0477 28 55 47
 
Verzekeringen, arbeidsongevallen
en externe communicatie
Linda Depoorter linda.depoorter@sterkescholen.be 059 51 05 25